Ar izdomu veidotais dizains un dažādās interjera detaļas var radīt izbrīnu. Taču viss, kur vien skaties, liks saprast, ka atrodies tieši ''Chrysler Crossfire''. Ja Jūs augsti vērtējat dizainu un elegantus stila elementus, tad šis auto noteikti piesaistīs Jūsu uzmanību. Arī ''Crossfire'' interjers rada ļoti sportisku, nopietnu un drošu iespaidu - īpašas formas stūres rats ar ādas un alumīnija apdari, dziļie sēdekļi ar divu toņu ādas apdari, centrālā konsole no pulēta alumīnija ar īpaši rūpīgi un precīzi nostrādātām vadības pogām. ''Crossfire'' dizaina veidošanā savu roku ir pielikuši pasaules labākie auto dizaineri un ražošanā tas tika laists cik vien iespējami tuvs konceptauto.

Šis patiesas performances auto ir divvietīga, aizmugures piedziņas sporta kupeja, kas aprīkota ar 3.2 litru V6 dzinēju, kurš spēj attīstīt 215Zs jaudu un 310 Nm maksimālo griezes momentu. ''Crossfire'' piedāvā 6 ātrumu manuālo un 5 ātrumu automātisko ātrumkārbu. Novatoriskā braukšanas un bremžu sistēma strādā pilnīgi nemanāmi, lai braukšana sniegtu pilnīgu baudu. Lai auto piedāvātās iespējas varētu izbaudīt pilnīgākajā apmērā un mierā, spēkrats ir aprīkots arī ar jaunākajām drošības sistēmām, kas vieš papildu uzticību. Modernizētā elektroniskās stabilitātes programma (ESP) piedod auto patīkamu līdzsvaru, palīdzot ideāli sabalansēt ātruma īpašības un stabilitāti uz ceļa.

''Crossfire'' ir aprīkots ar elektronisko informācijas centru (EVIC), kas visu uztverto informāciju pārraida uz kristālisko displeju, kas atrodas pasažiera pusē. ''Komplektā'' nāk arī elektroniski regulējami sēdekļi un pedāļu mezgls.

Jau šā gada rudenī "Chrysler" koncerns varētu laist pārdošanā vēl sportiskāku "Crossfire" modeļa versiju, proti, "Chrysler Crossfire SRT-6", turklāt gan kupejas, gan arī rodstera versijā.
Šī auto parametri solās būt stipri iespaidīgāki: 3.2 litru V6 kompresordzinējs, kas spēj attīstīt 330Zs jaudu un 420Nm maksimālo griezes momentu.

www.chrysler.com