Uz biedrības "Amerikāņu auto klubs" rīkoto salidojumu tiek spodrinātas un vestas automašīnas no visām Latvijas malām, kā arī no Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Baltkrievijas un Krievijas. Katru reizi ierodas arī kāds krietni vien tālāks viesis. Automašīnas pārstāv laikaposmu no pagājušā gadsimta 20-tajiem gadiem, līdz pat mūsdienām. Atbrauc seni darba rūķi, toreizējās bagātības atspulgi, jauniešu draugi muskuļauto, ģimenes un ceļojumu palīgi. Saulē mirdz hroms, maigi murrā milzīgi dzinēji, īpašnieki, plati smaidot, ir gatavi jums izstāstīt visu par savu dzelzs draugu.

Šogad, 8. jūnijā, Saulkrastos bija apskatāmi turpat vai katru XX gadsimta dekādi pārstāvoši auto. Kopējais dalībnieku auto skaits sasniedza 93 vienības un kopējais šo auto motora tilpums bija ne vairāk ne mazāk kā 452 litri! Parēķiniet paši, cik sanāk vidējais salidojuma auto motora tilpums... Arī šis gads nebija izņēmums, jo interesentu acis priecēja vairāki vēl neredzēti amerikāņu spēkrati.

Par pasākuma muzikālo noformējumu rūpējās rockabilly grupas no Latvijas un Igaunijas, iekustinot gan lielus, gan mazus. Pasākums sākās Saulkrastu centrā ar iesildošu mūziku, turpinājās ar krāšņu auto parādi cauri visai pilsētai, auto izstādi Ainažu ielas slēgtā posmā, koncertu Saules laukumā un nobeigumā mini "Burnout" atvadām.7. jūnijs

15:00 Pirmo viesu ierašanās "Minhauzena Undā", atpūta pēc tālā ceļa
18:00 - 23:00 Reģistrācija
20:00 - 22:00 Orientēšanās kruīzs
Dejas DJ mūzikas pavadījumā

8. jūnijs

09:00 - 11:00 Reģistrācija "Minhauzena Undā"
09:00 - 11:30 Brokastis dalībniekiem
12:30 - 14:30 Auto kruīzs
Minahuzena Unda – Centrs – Baltā kāpa – Centrs – Zvejniekciems – Centrs
14:00 - 17:00 Auto izstāde un koncerts Saules laukumā
14:00 Neaizmirstulītes & Vintage Brass Orchestra (LV)
15:30 Žilinska Trio (LV)
16:30 Black Cats (LV)
Pārtraukumos līnijdejas
17:00 Pārbrauciens uz Minhauzena Undu un Mini Burnout
18:30 - 20:30 Vakariņas dalībniekiem
21:00 Vakara koncerts
Ivars Pētersons (LV)
Boogie Company (EST)
Black Cats (LV)
Dejas līdz rīta gaismai DJ mūzikas pavadījumā


Pasākumu organizēja biedrība "Amerikāņu auto klubs" ar Saulkrastu pilsētas, SIA "Atlas Motors", SIA "Regula Baltija", SIA "Amerikasauto", SIA "KMK projekts" un "Monster Energy" atbalstu.

Arī Atlas Motors komanda piedalījās salidojumā, priecējot klātesošos ar šerifa auto GMC Jimmy un organizējot General Tire riepu slalomu. Jautrajā riepu ripināšanas aktivitātē piedalījās gan lieli, gan mazi. Spītējot karstajam laikam, tika uzstādīti rekordātri distances veikšanas laiki, no kuriem ātrākais - 10,2 sekundes! Atlas Motors saka lielu paldies visiem dalībniekiem un pasākuma organizatoriem - Amerikāņu auto klubam.


Skatīt salidojuma fotosesiju un atrakcijas mūsu Facebook lapā =>Uz tikšanos nākamgad - Saulkrastos!