Jau pagājušā gada amerikāņu auto salidojums parādīja, ka Saulkrasti ir īstā vieta, kur vienuviet pulcēt amerikāņu automobiļus, viņu īpašniekus, amerikāņu autobūves cienītājus un pasākuma viesus. Tieši tāpēc salidojums Saulkrastos šogad tika organizēts ar vēl lielāku pārliecību, plašāku izklaidējošo programmu apmeklētājiem un jauniem, interesantiem dalībniekiem. Organizatoru oficiālie dati liecina, ka šogad pasākumā kopumā piedalījās 102 amerikāņu automobiļu ekipāžas ar vairāk nekā 300 dalībniekiem no dažādām Latvijas pusēm, Igaunijas, Lietuvas, Somijas un Krievijas.Atlas Motors ģenerāldirektors Pēteris Priede par salidojumu: „Atlas Motorā jau par ikgadēju tradīciju ir kļuvusi Starptautiskā amerikāņu auto salidojuma atbalstīšana. Darbs ar amerikāņu automašīnām – rezerves daļu piegādi, servisu, auto un riepu tirdzniecību jau 17 gadus ir mūsu ikdiena. Esmu patiešām priecīgs, ka jau sesto gadu mums ir arī krāšņi svētki, pateicoties Amerikāņu auto kluba iniciatīvai. Uzskatu, ka amerikāņu auto īpašnieki Latvijā tos tiešām ir pelnījuši, jo lielākoties viņi ir rūpīgi un amerikāņu autobūvei ilggadēji lojāli saimnieki, kam auto nozīmē vairāk par pārvietošanās līdzekli no punkta A uz punktu B. Priecē arī tas, ka gadu gaitā salidojums ir ieguvis jau starptautisku noskaņu un piesaista arvien jaunus interesentus no tuvākām un tālākām kaimiņvalstīm. Aicinu ikvienu amerikāņu auto entuziastu pievienoties gada krāšņākajā notikumā arī nākamgad! Vieta un laiks jau zināmi. Protams, Saulkrasti un jūnija pirmā sestdiena.”

Īpašs dizains, elegance, komforts, drošība un ģimenes vērtības ir stūrakmeņi, kas vislabāk raksturo amerikāņu auto būvi. Tieši tāpēc 4.jūnijā uz Saulkrastiem tika aicināti visi – gan lieli, gan mazi. Pasākuma programma bija gana interesanta ikvienam. Jau no plkst. 13.00 cauri Saulkrastiem vijās krāšņa amerikāņu automobiļu kolonna, kas nobāzējās uz izstādi Saulkrastu centrā. Turpat arī notika enerģiski uzlādējoši muzikāli priekšnesumi Edvīna Bauera, Pīta Andersona, Ivara Pētersona un deju grupas „Ķengurroks” izpildījumā.

Atmosfēru vēl jautrāku padarīja dažādas Amerikāņu auto kluba organizētās atrakcijas. Vienu no spēlēm organizēja arī Atlas Motors pārstāvji - "General Tire riepu slalomu", kurā aizritēja spraiga cīņa par ātrākā rezultāta uzstādīšanu trīs klasēs - jauniešu, dāmu un kungu.
No salidojuma dalībniekiem ātrākos laikus riepu slaloma distancē uzrādīja:
1) jauniešu konkurencē - Kristers (ekipāža Nr.17) - rezultāts 14,8 sekundes,
2) dāmu konkurencē - Elza (ekipāža Nr.66) - rezultāts 14,00 sekundes,
3) kungu konkurencē - Haralds (ekipāža Nr.57) - rezultāts 10,8 sekundes!
Vakara noslēgumā uzvarētāji saņēma balvas no General Tire. Pārējie atrakcijas dalībnieki pēc spēles saņēma veicināšanas balvas no Atlas Motors un General Tire.


Pasākuma norises vietā darbojās arī tirdziņš, kur bija iespēja iegādāties gan atspirdzinošus dzērienus, gan našķus. Pasākuma dienas daļa noslēdzās plkst. 18.00, kad izstādes dalībnieki krāšņā kolonnā devās atpakaļ uz Minhauzena Undu, lai piedalītos saviesīgās vakariņās, svinīgajā apbalvošanas ceremonijā un vakara piknikā.

Arī Atlas Motors pārstāvji nenoraudzījās vis klusiņām krāšņo pasākumu no malas, bet rūcināja ārā no garāžas savu 1978.gada amerikāņu autobūves dinozauru GMC Jimmy V8, piešķīra tam īpašu noformējumu "Saulkrasti. Wanted" stilā (cerams, pamanījāt un novērtējāt) un piedalījās visās 4.jūnija aktivitātēs Saulkrastos. Otrs auto Atlas Motors komandā, kas arī pievērsa neviltotu apmeklētāju interesi, bija 2006. izlaiduma gada ķiršu krāsas Chevrolet HHR, kurš šobrīd ir apskatāms Atlas Motors auto placī.


Kā izskatījās 6.Starptautiskais amerikāņu auto salidojums Saulkrasti.Wanted.2011 no mūsu skatpunkta? Skatiet fotosesiju mūsu Facebook galerijā =>

Plašāka informācija par 6.Starptautisko amerikāņu auto salidojumu ir atrodama īpašā Amerikāņu auto kluba izveidotā mājaslapā: http://saulkrasti.uscars.lv