2007. gada aprīļa sākumā Extreme Events komanda no Vācijas devās uz Čīli, lai ar diviem standarta Jeep Wrangler Unlimited sasniegtu pasaules augstākā vulkāna virsotni un uzstādītu Ginesa rekordu par augstāko punktu, ko sasniedzis automobilis.


Brauciena laikā komanda piedzīvoja spēcīgu vētru, gaisa temperatūru līdz pat – 30˚C un retinātu gaisu. Lai nonāktu līdz vulkāna virsotnei, komandai bija jāšķērso ar smalkām smiltīm un asiem akmeņiem klātie vulkānisko izmešu lauki, savukārt pirms pašas virsotnes sasniegšanas abām Wrangler Unlimited apvidus automašīnām bija jāpārvar arī ļoti slidenais Ojos del Salado vulkāna ledājs. Abas Jeep Wrangler Unlimited automašīnas bija standarta aprīkojuma, ar 3.8 l benzīna dzinējiem, tomēr, lai palielinātu to bezceļu pārvarēšanas spējas, tām tika uzmontētas Goodyear MT/R apvidus apstākļiem paredzētās riepas, vinča un elektronisks altimetrs precīza augstuma noteikšanai.


Automašīnām sasniedzot vulkāna virsotni, tika uzstādīta ceļazīme "Jeep Parking Only" (stāvvieta tikai Jeep automašīnām), norādot uz faktu, ka konkurentiem nāksies krietni vien nopūlēties, lai ar standarta automašīnu atkārtotu Wrangler veikumu.