Chrysler koncerna automobiļi turpina piesaistīt neviltotu interesi. Šoreiz tā nopelnīta no žurnāla "Popular Science" puses. Salona transformēšanas sistēma "Stow 'n go", kura ietilpst minivenu Chrysler Grand Voyager un Dodge Grand Caravan komplektācijā, ieguvusi titulu "Labākais jaunums" kategorijā "Automašīnu tehnoloģijas". "Stow 'n go" ir jauna tehnoloģija, kas bez pūlēm ļauj nolaist otrās un trešās sēdekļu rindas, veidojot līdzenu grīdu. Turklāt, žurnāla redakcija, izmēros iespaidīgajam apvidus džipam, Dodge Magnum piešķīra galveno balvu kā "Labākajam 2005. gada jaunumam" kategorijā "Automašīnas".

Lai iegūtu titulu "Labākais jaunums", produktam vai tehnoloģijai jābūt kaut kam patiešām nebijušam un jārada apvērsums attiecīgajā nozarē.

"Labākais jaunums" ir augstākais tituls, ko piešķir žurnāls "Popular Science". To piešķir pēc ārkārtīgi rūpīgas darbu izvērtēšanas vesela gada laikā. Konkursa laikā konkursa vērtēšanas komisija salīdzina 1000 līdzīgus produktus un tehnoloģijas. "Produkts/tehnoloģija var pretendēt uz augstāko apbalvojumu tikai tādā gadījumā, ja jaunums attiecas ne tikai uz pašreizējo dzīvi, bet arī maina mūsu priekšstatus par nākotni," piebilda "Popular Science" redaktors Marks Džennots.

Automašīnas salona transformācijas sistēma "Stow 'n go", starp piecdesmit citiem Chrysler koncerna minivenu izgudrojumiem, ir pati jaunākā. Vietā būtu atzīmēt, ka miniveni aizņem krietnu galvgali ASV autotirgus pārdošanas apjomu ziņā. Starp visiem šiem jauninājumiem ir sastopami tādi, kuri vispār pirmo reizi parādījās automobiļos un ir arī tādi, kuri pirmoreiz pielāgoti tieši miniveniem. Garās bāzes miniveniem - Chrysler Grand Voyager un Dodge Grand Caravan - "Stow 'n go" sistēma ir piemērota jau bāzes aprīkojumā.


http://www.autonews.ru