Par jaunākās džipu riepas Grabber AT spējām Latvijas vasaras ceļos un neceļos pārliecinājāmies, veicot testu 2011.gada jūlija beigās. Tomēr klientu pastiprinātā interese un mūsu pašu zinātkāre nelika mums mieru - cik drošas un pārliecinošas šīs riepas būs Latvijas skarbo ziemu apstākļos? Jautājums vietā, jo savā būtībā Grabber AT ir M+S jeb vissezonas riepas.

Līdz ar pastāvīgas sniega segas izveidošanos un kārtīgāka sala parādīšanos, varējām ķerties pie lietas. Agrā 23.janvāra rītā aicinājām talkā bezceļu braukšanas ekspertu un 4x4 Centra pārstāvi Edvīnu Baueru ar Toyota HiLux pikapu, kā arī Uldi Podnieku ar Auto Moto raidījuma Nr.2 komandu Mercedes Benz G klases džipā, lai mērotu ceļu līdz Cēsu puses mežiem. Abas ekipāžas, protams, aprīkotas ar Grabber AT riepām. Vienīgā starpība - uz Mercedes džipa riepas ir noskrējušas vien dažus simtus kilometru, bet Toyota HiLux riepas jau pieveikušas 30 tūkstošus km.

Dienas gaitā baudījām gan pasakainas piesnigušu mežu ainavas, gan ņemām talkā motorzāģi un plostu... Darījām visu iespējamo, lai pārliecinātos par General Tire Grabber AT riepu spējām gan uz slidenas šosejas, gan ledainos meža ceļos, gan piesnigušās stigās, gan dubļainā sniega putrā.


Skatiet video, lai novērtētu General Tire Grabber AT spējas Latvijas ziemas ceļos un dzirdētu ekspertu komentārus.
Skatīt fotosesiju "General Tire Grabber AT riepu tests Latvijas ziemas ceļos" Atlas Motors Facebook lapā =>

Meklē jaunās General Tire Grabber AT riepas Atlas Riepu e-veikalā vai pie Atlas Riepu speciālistiem Vagonu ielā 38 (kvartālā starp Pērnavas ielu un Deglava tiltu), Rīgā, tālr. 67310382 vai mob. 29476099.