Uniroyal ir lietus riepu speciālists ar vairāk nekā 30 gadu stāžu, kura vadošo pozīciju lietus riepu segmentā apstiprina daudzi neatkarīgie riepu testi (ADAC, AutoBild, Auto Motor und Sport, Auto Club Europa u.c). Atlas Riepu veikala plauktos jau 20 gadus varat atrast Uniroyal vasaras un ziemas riepas ikdienas braukšanai vieglajiem auto, 4x4 džipiem un komerctransportam. Uniroyal riepu kvalitāti garantē Continental, kura ražotnēs Eiropā riepas tiek izgatavotas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Uniroyal riepas ir īpaši piemērotas Latvijas ceļu apstākļiem, jo savas stiprās puses parāda tieši mainīgos ceļa apstākļos - slapjš ceļš, grants ceļš, slapjdraņķis, sniega putra u.c. Šobrīd piedāvājam atlaides līdz pat 35% Uniroyal ziemas riepām, kas pieejamas Atlas Riepu veikalā.

Barum vasaras un ziemas riepas - tas ir gudrs risinājums taupīgākam pircējam, netaupot uz braukšanas kvalitāti un drošību. Barum riepas tiek ražotas Continental rūpnīcās Eiropā, kas garantē to nemainīgo kvalitāti un jaunāko tehnoloģiju pielietojumu. Atlas Riepu veikala plauktos plašā izvēlē atradīsiet Barum riepas vieglajām automašīnām un komerctransportam. Šobrīd piedāvājam atlaides līdz pat 35% Barum ziemas riepām, kas pieejamas Atlas Riepu veikalā.

General Tire – arī Continental koncerna ražojums un Atlas Riepu īpašais piedāvājums. General Tire zīmols izturējis laika pārbaudi Latvijas ceļos jau no 2005.gada. Klientu atsauksmes un vēlme iegādāties jaunākos šā zīmola modeļus iedveš mums pārliecību, ka šīs riepas Latvijas ceļos un bezceļos kalpo ilgi un uzticami - gan vieglajiem auto, gan komerctransportam, gan džipiem. Aprīkoti ar General Tire Grabber AT2 riepām jau vairāku ekspedīciju garumā ceļus un neceļus šķērsojuši arī oranžie 1000 jūdžu ekspedīcijas Land Cruiser džipi. No 2011.gada rudens ar jaunākā kaluma Grabber AT riepām izmērā 265/70 R17 ir aprīkots nu jau dzeltenbaltais 1000 jūdžu ekspedīcijas Toyota Land Cruiser džips, lai pārbaudītu riepas visdažādākajos apstākļos. Vieglo, apvidus auto un busu īpašnieki Atlas Riepu veikalā varēs atrast īpaši plašu General Tire izmēru klāstu un ļoti labu cenu piedāvājumu. Arī šīm riepām piedāvājam atlaides līdz pat 35%, uzsākot ziemas riepu sezonu.

Kā ierasts, Atlas Riepu veikala piedāvājumā atradīsiet arī premium klases Goodyear ziemas un vasaras riepas, kas paredzētas ekonomiskai un drošai braukšanai. Šobrīd interesantākais piedāvājums veikala plauktā ir Goodyear inženieru jaunākais veikums Skandināvu tipa ziemas riepu segmentā Goodyear Efficientgrip Ultra Grip Ice 2. Galvenie atslēgvārdi, kas raksturo Goodyear riepas, ir kvalitatīvas, inovatīvas, drošas. Piedāvājam plašā klāstā vasaras un ziemas riepas vieglajām automašīnām, komerctransportam un pilsētas džipiem. Šobrīd piedāvājam atlaides līdz pat 38% Goodyear ziemas riepām, kas pieejamas Atlas Riepu veikalā!

No premium riepu segmenta Atlas Riepu veikalā Jūs varēsiet iegādāties arī pieprasītākos Dunlop vasaras un ziemas riepu modeļus. Cenu ziņā mūsu piedāvājums ir gana interesants, jo piedāvājam gan jaunākos sezonas modeļus, gan atsevišķos izmēros arī iepriekšējo sezonu līderus, bet šobrīd - par īpaši labām cenām. Kvalitātes latiņa, gluži tāpat kā Goodyear riepām, arī Dunlop ziemas riepām ir visaugstākā. Riepas ļoti prasīgiem braucējiem, jaudīgām automašīnām, ekstrēmi īsiem bremzēšanas ceļiem gan vasaras ceļos, gan uz sniega, gan ledus. Atlas Riepu veikala piedāvājumā atradīsiet Dunlop ziemas un vasaras riepas vieglajām automašīnām un 4x4 džipiem. Šobrīd piedāvājam atlaides līdz pat 38% Dunlop ziemas riepām, kas pieejamas Atlas Riepu veikalā!

Šādi īsumā izskatās Atlas Riepu veikala piedāvājums. Tomēr mūsu ziemas un vasaras riepu noliktavas krājumi ir krietni plašāki...

Pērkot jaunu riepu komplektu pie mums, Atlas Riepu speciālisti uzmontēs un nobalansēs riepas Jūsu automašīnai par īpašu cenu!
Izvēlieties saviem braukšanas apstākļiem piemērotākās riepas Atlas Riepu e-veikalā =>

Ja neesat pārliecināts, kādas riepas būtu atbilstošākās Jūsu auto, droši konsultējieties ar Atlas Riepu speciālistiem pa tālruni 67310382, mob. 29476099, e-pastu info@atlasriepas.lv vai klātienē - Vagonu ielā 38, Rīgā.