Uniroyal ir lietus riepu speciālists ar vairāk nekā 30 gadu stāžu, kura vadošo pozīciju lietus riepu segmentā apstiprina daudzi neatkarīgie riepu testi (ADAC, AutoBild, Auto Motor und Sport, Auto Club Europa u.c). Atlas Riepu veikala plauktos jau 20 gadus varat atrast Uniroyal vasaras un ziemas riepas ikdienas braukšanai vieglajiem auto, 4x4 džipiem un komerctransportam. Uniroyal riepu kvalitāti garantē Continental, kura ražotnēs Eiropā riepas tiek izgatavotas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Uniroyal riepas ir īpaši piemērotas Latvijas ceļu apstākļiem, jo savas stiprās puses parāda tieši mainīgos ceļa apstākļos - slapjš ceļš, grants ceļš, slapjdraņķis, sniega putra u.c. Šobrīd piedāvājam atlaides līdz pat 35% Uniroyal ziemas riepām, kas pieejamas Atlas Riepu veikalā.

Barum vasaras un ziemas riepas - tas ir gudrs risinājums taupīgākam pircējam, netaupot uz braukšanas kvalitāti un drošību. Barum riepas tiek ražotas Continental rūpnīcās Eiropā, kas garantē to nemainīgo kvalitāti un jaunāko tehnoloģiju pielietojumu. Atlas Riepu veikala plauktos plašā izvēlē atradīsiet Barum riepas vieglajām automašīnām un komerctransportam. Šobrīd piedāvājam atlaides līdz pat 35% Barum ziemas riepām, kas pieejamas Atlas Riepu veikalā.

General Tire – arī Continental koncerna ražojums un Atlas Riepu īpašais piedāvājums. General Tire zīmols izturējis laika pārbaudi Latvijas ceļos jau no 2005.gada. Klientu atsauksmes un vēlme iegādāties jaunākos šā zīmola modeļus iedveš mums pārliecību, ka šīs riepas Latvijas ceļos un bezceļos kalpo ilgi un uzticami - gan vieglajiem auto, gan komerctransportam, gan džipiem. Aprīkoti ar General Tire Grabber AT2 riepām jau vairāku ekspedīciju garumā ceļus un neceļus šķērsojuši arī oranžie 1000 jūdžu ekspedīcijas Land Cruiser džipi. No 2011.gada rudens ar jaunākā kaluma Grabber AT riepām izmērā 265/70 R17 ir aprīkots nu jau