lvruen  

ATLAS Motors  >  Auto tirdzniecība  >  Auto no ASV uz pasūtījuma

Jaunākie un ekskluzīvākie automašīnu modeļi no Amerikas!

 

Visiem amerikāņu spēkratu cienītājiem un interesentiem piedāvājam pasūtīt jaunākos un ekskluzīvākos ASV tirgum ražotos automašīnu modeļus mūsu autoveikalā.

 

Piedāvājam GENERAL MOTORS koncerna ražotos CHEVROLET, CADILLAC, OLDSMOBILE, PONTIAC, BUICK, CHEVY TRUCK un HUMMER automašīnu modeļus, kurus nodrošinām ar izgatavotāja noteikto garantiju Latvijā un pēcgarantijas remontu ATLAS MOTORā. Sadarbībā ar mūsu partneriem ASV un, atbilstoši mūsu klientu vēlmēm, varam piegādāt arī citu ražotāju – FORD, CHRYSLER, DODGE  automašīnu modeļus, kurus nevar iegādāties ne Latvijā, ne Eiropā.

 

Pēc iestāšanās Eiropas Savienībā ir radušās neērtības ar ASV un citu ārpus Eiropas ražoto transporta līdzekļu reģistrāciju Latvijā. Gan lietotām (no 2001. gada), gan jaunām automašīnām, kuras nav ražotas Eiropas tirgum, ir jāveic individuālā sertifikācija, lai tās varētu reģistrēt Latvijā vai citur Eiropā. Šī procedūra sadārdzina auto cenu un paildzina laiku tā nodošanai pircējam.

 

Visas mūsu piedāvājumā esošās automašīnas tiek nodrošinātas ar nepieciešamo dokumentāciju, lai veiktu individuālo sertifikāciju un reģistrāciju Latvijā.

 

Lūdzu sazinieties ar mums, lai precizētu Jūsu iespējas iegūt savā īpašumā sen kāroto amerikāņu spēkratu. Tālr.: 67310382, 67506463, e-pasts: info@atlasmotors.lv

 

 
uzzināt vairāk 
STRĀDĀJAM

Darbdienās: 9:00 - 18:00
16.03 un 18.03 9:00 - 14:30LABĀKĀS ZIEMAS RIEPAS

Tikai Atlas Riepu e-veikalā =>LUKTURU PULĒŠANA

Atlas Motors autoservisāTESTI, RIEPU APSKATI u.c.

Atlas Motors Youtube kanālāSEKO MUMS TWITTER'Ī

VISS JAUNĀKAIS

ATLAS Motors
Vagonu 38, Rīga, Latvija
Tālr: 67310382  Fax: 67310403
E-mail: info@atlasmotors.lv
Top.LV
Ieteikumi vai komentāri:
web@atlasmotors.lv


Created by "SK Logo"