lvruen

 


 

KAS MĒS ESAM?

Esam neatkarīgie automašīnu un riepu speciālisti jau 20 gadus. 

Atlas Motors lielai daļai autobraucēju ir pazīstams kā pieredzes bagātākais autoserviss Latvijā, kas apkalpo amerikāņu automašīnas. Tomēr laika gaitā mūsu pastāvīgo klientu autoparks ir krietni paplašinājies un reizē arī dažādojies. Esam pilnveidojuši mūsu darbu arī ar Eiropā un Āzijā ražotām vieglajām automašīnām, džipiem un komerctransportu, lai spētu nodrošināt pēcgarantijas apkopes, elektrosistēmu diagnostikas un ritošās daļas remonta pakalpojumus.

Savukārt riepu pasaulē esam plašāk pazīstami ar nosaukumu Atlas Riepas (www.atlasriepas.lv).

Mūsu galvenie darbības virzieni ir:

  1. auto rezerves daļu tirdzniecība ASV ražotām automašīnām,
  2. auto riepu tirdzniecība,
  3. auto servisa pakalpojumu nodrošināšana ASV, Eiropā un Āzijā ražotām automašīnām,
  4. automašīnu tirdzniecība. 

Mūsu 20 gadu pastāvēšanas laikā priecājamies par daudziem pastāvīgajiem klientiem, kuri uzticējuši mums savu spēkratu aprūpi jau vairāku gadu garumā. Esam iemantojuši cieņu mūsu sadarbības partneru vidū gan Latvijā, gan ārvalstīs. Un kas arī nav mazsvarīgi - ar Atlas Motors rēķinās arī konkurenti.

 

 

PAR REZERVES DAĻĀM UN AUTO SERVISU

Atlas Motors remontē visu marku automobiļus un piegādā arī to rezerves daļas. Tomēr īpašs ķēriens mums ir uz amerikāņu, Eiropas un Āzijas automašīnām, tāpēc pamatoti tiekam dēvēti par Neatkarīgajiem automašīnu speciālistiem. Atlas Motorā strādā automašīnu speciālisti, kuri ir ne tikai profesionāli meistari, kas ieguvuši pieredzi gan Latvijā, gan ārvalstīs, bet kopā - arī draudzīgs kolektīvs, kurš gatavs palīdzēt Jums un Jūsu auto.

 

Mēs mācēsim parūpēties par  Jūsu Chrysler, Jeep, Dodge, Chevrolet, Cadillac, GMC, Buick, Pontiac un, protams, Ford. Mēs zinām, kā parūpēties arī par Jūsu Hummer, Corvette vai Mustang. Tāpat nodrošinām pēcgarantijas apkopes un remontus tādām Eiropas automašīnu markām kā Mercedes-Benz, Audi, VW, BMW, Opel, Ford, Škoda. Katram auto īpaša pieeja.

 

Atlas Motors rīcībā ir jaunākās automašīnu datu bāzes, katalogi un diagnostikas iekārtas. Mums ir plaša noliktava riepu un rezerves daļu uzglabāšanai. Uz vietas uzglabājam vismaz 10 000 pieprasītākās rezerves daļu vienības. Piegādājam rezerves daļas arī uz pasūtījuma visiem Amerikas, Eiropas, Āzijas u.c. ražotājvalstu automobiļiem! Ik nedēļu mums pienāk pa gaisa kravai no ASV! Operatīvās piegādes, plašā rezerves daļu noliktava un pieredzējušie darbinieki ir konkurētspējīgās priekšrocības, kas ļauj mums būt tirgus līderiem savā nozarē.

 

 

ATLAS RIEPU TIRDZNIECĪBAS POLITIKA

Par spīti arvien lielākām iespējām piedāvāt tirgū lētākos ķīniešu izstrādājumus, mūsu riepu tirdzniecības politika ir nemainīga kopš 1994.gada - piedāvājam saviem klientiem tikai labus un pārbaudītus Eiropā un ASV ražotus riepu zīmolus un modeļus. Esam oficiālie Continental koncerna pārstāvji Latvijā, līdz ar to, spējam piedāvāt vairākas ikgadējos riepu testos pārbaudītas un Latvijas autobraucēju vidū jau iecienītas ražotāju riepas - Continental, Uniroyal, General Tire un Barum. General Tire riepas īpaši iecienījuši 4x4 džipu īpašnieki, pateicoties lieliskajai kvalitātes/cenas attiecībai un plašajam izmēru klāstam. Tirgojam un montējam arī pasaulslavenos Goodyear, Dunlop un Nokian modeļus, kuri īpašus komentārus neprasa. Piedāvājam arī riepu servisu - uzmontēsim, nobalansēsim, salāpīsim caurumus un ziemā arī saradžosim Jūsu auto riepas. 

Uzzini vairāk par riepām un riepu servisa pakalpojumiem Atlas Riepu e-veikalā http://www.atlasriepas.lv !

 

 

PAR AUTO TIRDZNIECĪBU

Auto tirdzniecību kā atsevišķu darbības virzienu Atlas Motors pakalpojumu klāstā ieviesām 2003.gadā. Sākot no tā brīža, sadarbībā ar mūsu partneriem ASV ievedam Latvijā labas kvalitātes amerikāņu automašīnas, kā arī pieņemam klientu automašīnas komisijā uz tirdzniecību. Visas automašīnas pirms nonākšanas mūsu auto placī tiek rūpīgi pārbaudītas gan ASV, gan vēlāk arī Atlas Motors servisā. Nekad neesam  tirgojuši un netirgosim sistas un drošai ceļu satiksmei nederīgas automašīnas! Nodrošinām arī pēc 2001.gada ražoto ASV automašīnu sertifikāciju un tehniskās apskates iziešanu Latvijā. Lai gan lietotiem auto nevaram piedāvāt garantiju, atbildam par ikviena mūsu auto placī esošā auto kvalitāti, kā arī nodrošinām pēcpārdošanas apkopes un remontu mūsu servisā.

Ja mūsu auto placī neatrodat sev piemērotu auto, esat laipni aicināti ar savām vēlmēm un idejām pie mums! Mēs Jums ieteiksim labākos risinājumus amerikāņu automašīnas iegādei un palīdzēsim tos īstenot dzīvē.

 

 

PALDIES MŪSU UZTICAMAJIEM KLIENTIEM

Līdzās daudziem privātajiem klientiem, par kuru uzticību gadu gaitā jūtamies īpaši pagodināti, mūsu piedāvāto servisu ir novērtējušas arī  valsts iestādes un privātie uzņēmumi, tai skaitā ASV vēstniecība Latvijā, Zvērinātu advokātu birojs "Skudra un Ūdris", SIA "Baltkom TV", AS "BDO", SIA "Pono" u.c.

 

MŪSU DRAUGI

Sadarbojamies ar auto īpašnieku klubiem. Ilggadēji veiksmīga sadarbība izveidojusies ar Amerikāņu auto klubu. Atlas Motors iespēju robežās cenšas atbalstīt ikgadējos kluba sezonas atklāšanas pasākumus, kas pēdējos gados pulcējuši ap 100 dalībnieku un ieguvuši jau starptautiska mēroga statusu. 2010.gadā tika uzsākta sadarbība ar PT Cruiser klubu. Klubu biedriem ir īpašas atlaides uz Atlas Motors pastāvīgajām precēm un pakalpojumiem, tāpat arī īpašiem pirmssezonas riepu piedāvājumiem.

 

 

 

KĀ MŪS ATRAST?

Atrodamies Rīgā, Vagonu ielā 38, kvartālā starp Pērnavas ielu un Deglava tiltu! Informāciju par Atlas Motors struktūrvienību darba laikiem atradīsiet sadaļā "Darbalaiks". Līdzās veikalam atrodas plaša auto stāvvieta! Ja ziemas periodā nevariet atrast brīvu vietu, droši brauciet iekšā teritorijā! 

Jautājumu gadījumā zvaniet mums pa tālr. 67310382 (veikals) vai tālr. 67310384 (autoserviss) vai arī sūtiet e-pastu info@atlasmotors.lv.

uzzināt vairāk 
STRĀDĀJAM

Darbdienās: 9:00 - 18:00
16.03 un 18.03 9:00 - 14:30LABĀKĀS ZIEMAS RIEPAS

Tikai Atlas Riepu e-veikalā =>LUKTURU PULĒŠANA

Atlas Motors autoservisāTESTI, RIEPU APSKATI u.c.

Atlas Motors Youtube kanālāSEKO MUMS TWITTER'Ī

VISS JAUNĀKAIS

ATLAS Motors
Vagonu 38, Rīga, Latvija
Tālr: 67310382  Fax: 67310403
E-mail: info@atlasmotors.lv
Top.LV
Ieteikumi vai komentāri:
web@atlasmotors.lv


Created by "SK Logo"